ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Hrubcio u Trzecioklasistów

admin

Dnia 19 października na zaproszenie opiekunów SU, uczniów klas trzecich odwiedził p. Mirosław Dąbrowski – autor komiksów o Hrubieszowie i twórca wizerunku Hrubcia. Pan Mirosław wystąpił w stroju zaprojektowanym przez siebie, co wzbudziło u dzieci wiele pozytywnych emocji. Trzecioklasiści zmagali się z quizem odpowiadając na pytania dotyczące naszej miejscowości, a później przedstawiali kredkami na kartonie postać Hrubcia. Prace z prawidłowymi odpowiedziami oraz piękną postacią Hrubcia zostaną nagrodzone. Na zakończenie spotkania dzieci uczyły się piosenki o "Hrubciu" również autorstwa p. Mirosława.

Dziękujemy p. Mirosławowi za odwiedzenie naszej szkoły. Będziemy z niecierpliwością czekać na spotkanie rozstrzygające zmagania quizowe.

Opiekunowie SU Magdalena Płonkowska, Alicja Ryszkowska

 

 

Galeria: