ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Piątoklasiści w Warszawie

admin

4 października 2017 r. klasy 5 a i 5 b z opiekunami wyruszyły do stolicy naszego kraju. Droga minęła spokojnie, więc grupa szybko dotarła do pierwszego punktu naszej wycieczki – Planetarium. Uczniowie poznali tam wiele interesujących konstelacji i dowiedzieli się jakie warunki panują na Księżycu. Następnie piątoklasiści udali się do Centrum Nauki Kopernik. Każdy uczeń miał okazję doświadczyć wielu niesamowitych rzeczy – od tych śmiesznych do zapierających dech w piersiach. Żaden uczestnik wycieczki nie powie, że był to czas stracony.

Następnym punktem programu był gmach TVP. Po wejściu do budynku, wycieczka miała okazję zobaczyć jak realizuje się programy, zwiedzić studio Pytania na śniadanie oraz wreszcie wejść na plan zdjęciowy programu dla dzieci – Domisie. Wraz z końcem zwiedzania wszyscy udali się na posiłek, po którym talerze zostały wyczyszczone.

Ostatnim punktem programu był Stadion PGE Narodowy. Tam każdy miał szansę poczuć się jak piłkarz. Po zakończeniu piłkarskiej trasy nadszedł czas, by wyruszyć w drogę powrotną. Była to jedna z najlepszych wycieczek w historii!

Opiekunowie: Małgorzata Koniec, Aneta Franke, Małgorzata Hanc

 

Tekst: Patrycja Zając z klasy 5 a

 

Galeria: