Mistrzostwa Szkoły w badmintonie dziewcząt

14 listopada 2019 r. w hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w badmintonie dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 13 dziewcząt, które zaciekle rywalizowały o tytuł najlepszej zawodniczki. Turniej był rozgrywany systemem „do dwóch przegranych”. Mistrzynią Szkoły w badmintonie w roku szkolnym 2019/20 została Oliwia Zubko z klasy VI a.

II miejsce, a tym samym tytuł wicemistrzowski powędrował w ręce Oliwii Roman z klasy VIII a. Trzecie miejsce zajęła Emilia Oczyńska z klasy VI a.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Oliwia Zubko VI a

2. Oliwia Roman VIII a

3. Emilia Oczyńska VI a

4. Oliwia Wiśniewska VIIIa

5. Zofia Hojda VI a

5. Dagmara Repeć VI a

7. Patrycja Darmochwał VIIIa

7. Klaudia Gałkowska VI a

9. Amelia Zielińska V c

9. Lena Serafin V c

9. Patrycja Zając VIIa

9. Wiktoria Jagiełło V c

13. Zuzanna Bachusz V c

Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach w następnym roku szkolnym.