Anonimowa skrzynka na sygnały

Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu, Drogi Nauczycielu

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, Tobie lub komuś dzieje się krzywda, Byłeś świadkiem agresji lub przemocy możesz to opisać i wrzucić do "SKRZYNKI ZAUFANIA", która znajduje się w budynku szkoły na parterze lub napisać do nas poprzez zamieszczony poniżej elektroniczny formularz.

Dzięki sygnałom, jakie od Ciebie dostaniemy jesteśmy w stanie zareagować, liczy się dla nas przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. Każde zgłoszenie jest objęte dyskrecją. Twój list może być anonimowy, ale aby ułatwić nam udzielenie należytej pomocy, podaj tyle danych, ile możesz.

Podstawa prawna: Pismo Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 maja 2019 r. (DWKI-WPB.5012.25.2019.BK)

Więcej informacji: https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/