ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Gość na czterech łapach

admin

19 października uczniowie klas O-III uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu zorganizowanym przez SU młodszej grupy wiekowej. Gościem w szkole był piesek Maks, rasy maltańczyk. Pani Anna Kryszczuk przyprowadziła na lekcje swojego pupila. Opowiadała na czym polega opieka nad małym pieskiem. Pokazała dzieciom akcesoria, które są niezbędne podczas codziennej pielęgnacji i zabawy Maksa. Piesek chętnie prezentował wyuczone sztuczki i dumnie pozował do pamiątkowych zdjęć.

Widać było, że dobrze czuje się w szkole i zaprzyjaźnił się z maluchami. Podczas spotkania dzieci uświadomiły sobie, że opieka nad każdym stworzeniem wymaga dużej odpowiedzialności i obfituje w różne obowiązki. Jednak to nie zniechęciło maluchów do posiadania w przyszłości własnego pupila. 

SU młodszej grupy wiekowej.

 

Galeria: