ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

"List do Taty" - konkurs rozstrzygnięty

admin

Dnia 13 września 2021 r. odbyło się w Zamościu, w siedzibie Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego uroczyste podsumowanie szóstej edycji konkursu "List do Taty”, ogłoszonego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego. Nad konkursem honorowy patronat objął Rzecznik Praw Dziecka, Mikołaj Pawlak. Celem projektu było zwrócenie uwagi na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie wzorów ojcostwa.

Konkurs był adresowany do uczniów z klas czwartych i piątych. Z naszej szkoły na udział zdecydowało się dwanaścioro uczestników, którzy po zapoznaniu się z regulaminem napisali wzruszające, pełne pozytywnej treści listy do swoich Ojców. Komisja po zapoznaniu się z licznie nadesłanymi pracami postanowiła wytypować jedną osobę do finału ogólnopolskiego, a czworo – wyróżnić. Wśród uczniów, których prace okazały się wyjątkowe i niezwykle przejmujące, znalazła się NATALIA MAKSYMIUK z kl. Vc.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Senatora RP, Jerzego Chróścikowskiego, pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie "List do Taty” dziękujemy za prace literackie, zaangażowanie, przykładne reprezentowanie szkoły. Jednocześnie życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

Nauczyciele - opiekunowie - wicedyr. Marta Słupna, Ewa Sitnik- Pogwizd, Dorota Bożek

 

Galeria: