Dnia 13.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Na parkiecie wspólnie bawili się uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. W trakcie karnawałowego szaleństwa można było posilić się ciastkami i napić się soku, jak również zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs, podczas którego wybieraliśmy najciekawszy kostium karnawałowy. Jury postawione było przed nie lada wyzwaniem, bowiem przebierańcy wykazali się wielką pomysłowością i humorem! Zabawa była udana, a kreatywność dzieci w tworzeniu swojego stroju zadziwiła niejednego dorosłego.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się „Słodka kawiarenka”, a także „Kącik pożeraczy pizzy”. Bal umożliwił uczniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.