ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Nagroda zespołu wokalnego ONE

admin

Zespół wokalny ONE z Trójki znowu na podium. Tym razem III nagroda w kategorii zespoły wokalne podczas III Festiwalu Piosenki Wojskowej "Niepodległa 1918-2018” w Zamościu. Skład zespołu zmienia się co roku. Kolejne pokolenia wokalistów Szkoły Podstawowej nr 3, Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie wkraczają na szkolną scenę i próbują swoich sił w muzycznych rywalizacjach. Jak widać, młodzi artyści naśladują swoich poprzedników (w ubiegłym roku zespół zdobył II miejsce, a solistka została wyróżniona).

Regulamin tegorocznej edycji festiwalu zezwalał na wykonanie jednej piosenki przez jeden podmiot wykonawczy z placówki oświatowej. Dziewczyny z ONE w składzie: Małgorzata Pitus, Marta Markiewicz, Oliwia Mołczan, Jagoda Steć, Weronika Kopczyńska, Martyna Wiśniewska i Dominika Krawiec zaśpiewały "Ciszę. Modlitwę Katyńską” i wyciszyły widzów, wsłuchanych w poruszające słowa utworu. Jury konkursu przyznało im III miejsce. Opiekunem zespołu jest pani Aneta Franke.

Dodatkowe nagrody ufundował Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Galeria: